Knegt Quality Tractors stało się odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie na solidne i wszechstronne kompaktowe ciągniki w przystępnej cenie.

Korzystając ze swojego ponad 20-letniego doświadczenia Jeroen van Eerd rozpoczął w 2005 roku projektowanie idealnego ciągnika.
W wyniku współpracy odpowiednich ludzi, pasjonatów techniki i jednego z największych azjatyckich producentów ciągników jako poddostawcy, w roku 2006 powstał możliwy do nabycia w przystępnej cenie wielostronny kompaktowy ciągnik, który potrafi sprostać
każdemu zadaniu. Takie były początki Knegt Quality Tractors Europe!
 
Najpierw ciągnik Knegt miał być odpowiedzią na potrzeby sektora hippicznego, jednak niewielki promień skrętu i duży udźwig oraz bardzo bogate wyposażenie, szybko przyczyniły się do jego popularności również w innych sektorach takich jak: ogrodnictwo, leśnictwo, rekreacja i sport.
Dzięki szerokim możliwościom rozbudowy i bogatemu wyborowi osprzętu Knegt Quality Tractors oferuje każdemu sektorowi odpowiedni kompaktowym ciągnik.
Najlepiej przekonać się o tym samemu w naszym salonie wystawienniczym. 
 
W Polsce prowadzimy działalność gospodarczą od 2021 roku. We współpracy z Bertem Beuvink rozpoczęliśmy sprzedaż ciągników Knegt z Uzdowa.
 
Jeroen van Eerd